aşkımsı

Birini düşünüp yastığa sarılarak ve hayaller kurarak huzurla uyuyakaldığım en son zaman lise 1’di. Dün gece bu değişti. Aşık olmadığımın farkındayım ama aşka çok yakın bir deneyim yaşıyorum. Bu tür deneyimlerle genelde elde edemeyeceğimi bildiğim halde benim olmasını istediğim insanlardan hoşlandığımda karşılaşıyorum.

Şu gerçeğin farkına vardım: Birisine bir ilişki başlatmak amacı ile olan yürümeler çok zor oluyor. En azından benim açımdan. Çünkü daha önce hiçbir düzgün adam tarafından sevilmedim. Özgüvenim yok bunun olmasını sağlamak için de.

Çok tatlı gülümsüyor, hayvanlara bayılıyor. Pamuşun yüzüne işemesini ve saldırgan davranmasını bile sakince karşıladı. Eh, zaten çoğu kızın asker ve polis üniformasına hayranlıkla baktığı gibi; benim de sağlıkçılara zaafım var. DOKTORLAR HARİÇ TABİİ, AMAN. Benden birkaç yaş büyük olması muhtemel, ama o kadar seksi ki bunu görmezden gelebilirim hatta büyük olmasını pozitif bile sayabilirim.

Hakkında çok fazla şey bilmiyorum. Açıkçası elde etsem bile düzgün bir ilişkide olmanın nasıl bir şey olduğunu bile bilmiyorum. Ne yapılır? Gezilir mi? Nasıl sağlıklı vakit geçirilir? İlk defa sevişmek ne kadar sonra olmalı? – cümleyi bile kuramadım-

Eh, kabul edelim şu sıralar ben sadece takılmalık bir kızım. Eğlenmelik bile demiyorum. Eğlenmenin nasıl olduğunu bilmiyorum. İnsanları esprilerimle güldüremem. Güzel mekanlarda havalı şeyler içip hesabı karşıya kitleyemem. (bu da farz sanırım ilişkilerde) Erkeklerin “bu benim sevgilim” diye ailesini bırak arkadaşlarının karşısına çıkaracağı bir kız değilim. Yemek yapamam. Biriyle doğru düzgün ayrılık sahnesi bile yaşayamam.

Sevişebilirim.

Karşı tarafı kendim kadar önemseyebilirim. Sağlığıyla ilgilenip kedimle oynatabilirim. Fikir verebilirim. Yanında olabilirim. Bir sorunu olursa tam gücümle savaşabilirim. Ağlarken sarılabilir, uyanır uyanmaz öpebilirim.

İlk kısım yüzünden kendimi takılmalık bir kız olarak görüyorum. Ama ikinci kısım sayesinde biliyorum ki ben evlenmelik kız da olabilirim. Ama yaşımdan beklenildiği üzere “sevgili materyali” olabilecek birisi değilim.

İlk “sevgilim” uyuşturucu bağımlısı ve yalancı idi. İkincisi kaçakçı ve yalancı idi. Üçüncüsü de gavattı. –hepsini hala sevgili saysam mı saymasam mı diye düşünüyorum, saymayadabiliriz– Seviştiğim insanlar da beni güzel veya zeki buldukları için değil sarhoş ve orada buldukları için istediler, biliyorum. Uzun zaman önce Furkan diye bir çocuğa açılmayı denemiştim–Murathanı atlatma evresindeydim galiba, ki atlatamamıştım. Çok aşırı ters tepmişti. Geçen sene sarhoşluklarım arasında da neredeyse ilkokuldan beri tüm hoşlandığım çocuklara rezil mesajlar attığımı hatırlıyorum hayal meyal. Ozan, Yiğit, Berk… Sorry guys. Cidden sarhoştum. Hoş onlar da neye uğradığını şaşırıp sarhoşluğuma vermişlerdi galiba ama gene de çok utanıyorum. Ben öyle birisi değilim diye biliyorum kendimi. Ama hiçbir zaman doğru bir erkekle doğru türde bir flört evresi yaşadığımı hatırlamıyorum. Sanırım asla öğrenemeyeceğim. Eh.. Ne yapalım?

Bu çocukla işlerin düzgün gitmesini çok istiyorum. Kendimden emin olamıyorum. Sonuçta hala şişko ve hastaneye yatmış bir insanım. Evet o iki şey dışında hiçbir kusurum olduğunu düşünmüyorum ama bunlar önemli şeyler. Bunları yok etmeden o çocukla düzgün bir iletişim kurabilmem muhtemel değil.

Yarın tekrar göreceğim muhtemelen. Nasıl davranmalıyım bilmiyorum. Normalde yabancı insanlarla ilişkilerimde duvar gibi dururum ama geçen gün o şivayla oynarken sırıtmaktan kaslarım ağrımıştı. Direk onu iç çemberime mi aldım? Onun beni kendi iç çemberine alması için ne yapmam gerekiyor?

İnsanlar her gün evcil hayvanlarını götürdüğü veterinere ani bir yıldırım şeysi hissetmiyor. Aşk demedim şeysi dedim. Aşık olmamak için kendimi zorladığımı düşünüyorum, aynı vajinimus gibi. -eh yaşamayan bilemez-

Belki de saçmalıyorum, diye düşünüyorum bazen. Neden mi? Uzun zamandır sevdiğim biriyle zaman geçirmedim. PAMUK HARİÇ TABİ Kİ. CANIM BEBEĞİM. Ve uzun zamandır yanımda biri ile uyanmadım.

O gün uyandığımda karnım ağrıdığı için Yavuzun bana saatlerce sarıldığını düşünüp duruyorum. Dersimi iptal etmiştim çünkü kalkamıyordum. O bana sarıldıkça ağrım azalıyordu. Tabii ki ona geri dönmeyeceğim. Dünyadaki son erkek olarak kalsa bile onunla olmam muhtemelen. Lezbiyen gibi takılmak daha eğlenceli ve dertsizdir.

Hoş, dünyada tek bir erkek ve ben kalsam muhtemelen onunla arkadaş olmam için bile uzun zaman geçer çünkü ben seçeneklerden hoşlanıyorum. Ha iki tane erkek ve iki kadın kalsak kesinlikle istediğimi elde ederim. Seçenek arttıkça daha rahat oluyor. Üç kadın iki erkek kalırsa da muhtemelen uzaklaşırım, kadınlarla kavga etmelerini beklerim ve sonunda bana dönerler ikisi birden Öyle gider sanırım. 😀 Çok gereksiz saçmaladım. Özetle dünyada eğer tek bir erkek ve beni bırakmaya karar verirsen sevgili tanrım, o erkeği benim seçmeme izin versen iyi olur.

Minnoş veteriner hekimimize dönersek, umarım bu bir yere gider ve gittiği yerin sonucunda yeni veteriner aramak zorunda kalmam. Pamukla baş edebilmeyi kabul eden pek fazla insan yok. Etseler bile çocuğumu kaba hareketlerle ve beni çocuğuma davranışlarla ağlatarak başa çıkmak gibi bir seçenek hiçbir zaman kabul edilebilir olmamıştır. Ayrıca şivayı seviyorum, şirin hayvan.

Minnoş veteriner, umarım bunları okumazsın. 😀 O zaman gene yeni veteriner aramak zorunda kalırım.

 

Gidiyim ve yadyoka söveyim biraz en iyisi. Hala sınav açıklanmadı ve biliyorum 17sinde açıklayacaklarını ama bugün açıklamak da güzel olabilirdi yani. Umarım geçmişimdir.

 

 

#np I am Pagan (I am pagan and I am proud) ⋅

 

aşkımsı” için 2 yorum

  1. Anlattığın şeyler benim için bir şey ifade etmiyor ama iyi bir anlatıcısın (Dilerim aşağılama gibi algılamazsın çünkü emin ol hiç öyle bir niyetim yok). Bu iyi bir meziyet. Dilerim yazmayı (anlatmayı) bırakmazsın.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s