~|~

Bir şeyler anlatmak istiyorum. Ne anlatacağım hakkında bir fikrim yok.

Boğazım ağrıyor gerçekten bırakmalıyım şu lanet sigarayı.

Artık hayatımda yanlış bir şey olmayacak. En azından yeni. Çünkü hayatıma insan almama kararından vazgeçmem verdiğim en kötü kararmış bunu fark ettim. Girenler çıkanlardan daha fazlaydı ama çıkanlar beni psikolojik olarak yerden yere vurup çıktı. En azından hala yaşıyorum.

Pamukla ikinci yılımızı kutladık. Hayatımın paylaşabilirim dediğim insanla yollarımızı ayırdık. Karantinada balkonsuz bir evde tıkılı kaldım. Başıma ne geleceğini hiç bilmiyorum. Huzurluyum.

Uzun zamandan beri ilk defa kahve içtim. İlginç bir deneyimdi. Yıllar sonra ilk defa sevişmiş gibi.

2018den beri astrologlarımın beklediği güne geldik. 5 Nisan. Bugünden başlayarak hayatımda önemli bir şey olacak. Evet inanıyorum. Hala duş almadım. Umarım özel elbisem kurumuştur. Evet inançlı birisiyim. Evet bir bilim insanıyım, astrolojiye inanan ve pagan olan bir bilim insanı.

5 Nisan benim için çocukluk yaşlarımda da çok önemliydi. Deli gibi takıntılı derecede aşık olduğumu sandığım çocuğun doğum günüydü. Ah be, çocukluk yaşlarım diyebiliyorum artık. Genç-yetişkin olduğuma hala inanmak istemiyorum. Büyümek çok çirkindi. Evet 20 yaşımı bitirdim. 18 yaşındayken 35 yaşına geldiğimi düşünmüştüm, tekrar küçüldüm, bir miktar da isteyerek. Eğer küçülmeseydim 38 olacaktım. Thank god 38 olmadım. Neyse

Bugün de daha fazla yazmak istemiyorum sanırım. Hijyeniniz bol olsun

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s